CANLI | Fenerbahçe’de Ali Koç’tan Aziz Yıldırım’a cevap! ‘Bakkal bile kulübümüzden iyi yönetiliyordu’

Fenerbahçe Kulübü’nde gerçekleştirilecek Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda başkan adayı olan Ali Koç, kongre üyeleriyle bir araya geldi.

Fenerbahçe’de başkan adayı Ali Koç kongre üyeleriyle buluştu

20:29 06 Haziran 2024

“KADROMUZ DAHA İYİ OLACAK”

Futbol takımına değinen Ali Koç, “Önümüzdeki sene kadromuz daha da iyi olacak! Arkadaşlar inanın; bundan sonra yolumuz açık. Bundan sonrası daha kolay! Hem yerel hem de UEFA’nın finansal limitlerini aşınca tarihimizin en iyi kadrolarından birini kurduk. 70 milyon euro kadro değerimiz varken şu an 200 milyon euro civarında. Reklam gelirlerimizi 200 milyon dolara çıkarttık. Daha da çıkartacağız” dedi.

20:28 06 Haziran 2024

“F.BAHÇE’YE ADAY OLMAK ÇOK KOLAY”

Fenerbahçe’nin finansal açıdan doğru yolda olduğunu belirten Ali Koç, “Finansal açıdan gemiyi doğru noktaya getirdik. Daha çok yolumuz var. Tünelin sonundaki ışığı artık görebiliyoruz. Fenerbahçe’ye aday olmak artık çok kolay. Biz 1 sene geç gelseydik her şey daha farklı olacaktı. Onlar kaybederek kral çıplak durumundan kurtuldular” dedi.

20:25 06 Haziran 2024

“FUTBOL TAKIMININ GÖĞÜS SPONSORU YOKTU”

Fenerbahçe’yi kötü koşullarda devraldıklarını vurgulayan Ali Koç, “Biz Fenerbahçe’yi kötü koşullarda aldık. Fenerbahçe’nin futbol takımının göğüs sponsor yoktu. Bulamayacak noktaya getirdiler kulübü” dedi.

20:22 06 Haziran 2024

“NEREDEN NEREYE GELDİK”

Fenerbahçe’de görev süresindeki mali tabloya değinen Ali Koç, “Nereden nereye geldik 6 senede? Hiçbir geliri şu an temlik olmayan, 612 milyon euro borcunu yarıya indiren, hiçbir faktoring borcu olmayan, çok doğru zamanda borcunu TL’ye çeviren bir hale geldik” dedi.

20:21 06 Haziran 2024

“BAKKAL BİLE İYİ YÖNETİLİYORDU”

Aziz Yıldırım’ın sözlerine atıfta bulunan Ali Koç, “Sayın Aziz Yıldırım ‘biz kulübü bakkal gibi yönetiyoruz’ diyordu. Bakkal bile bizim kulübümüzden iyi yönetiliyordu” ifadelerini kullandı.

20:20 06 Haziran 2024

“UEFA’NIN RAPORUNDAN BAHSEDİYORUM”

UEFA’nın raporuna değinen Ali Koç, “Finansal açıdan Avrupa’nın en kötü kulübüydük. Bizden bağımsız 700 kulübü inceleyen UEFA’nın raporundan bahsediyorum” açıklamasını yaptı.

20:19 06 Haziran 2024

“612 MİLYON EURO BORCUMUZ VARDI”

Göreve geldikleri dönemdeki durumu özetleyen Ali Koç, “Geldiğimizde 17 milyon euro hemen ödememiz gereken rakam vardı. Kadro değerimiz rakiplerimizin altındaydı ve 612 milyon euro borcumuz vardı” diye konuştu.

20:18 06 Haziran 2024

“UTANDIRACAK HİÇBİR YANLIŞIMIZ OLMADI”

Başkanlık yaptığı 6 yılı değerlendiren Ali Koç, “Bilerek, isteyerek, sizi mahcup edecek, utandıracak hiçbir yanlışımız olmadı” dedi.

20:14 06 Haziran 2024

“BUNU ÇOK SÖYLEYECEKSİNİZ”

Ali Koç konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelirken kongre üyeleri “Ali Koç başkan, Fenerbahçe şampiyon” tezahüratları yaptı.

Ali Koç bu tezahürata, “Ben bu tezahüratı hep susturuyordum ama şunu bilin ki bu tezahüratı çok söyleyeceksiniz” karşılığını verdi.

20:09 06 Haziran 2024

ORGANİZASYONA GENİŞ KATILIM

Fenerbahçe’de başkan adayı Ali Koç’un düzenlediği organizasyona kongre üyeleri büyük katılım gösterdi. Salonun tamamının dolu olduğu gözlemlendi.

20:09 06 Haziran 2024

ALİ KOÇ ÜYELERLE BULUŞTU

Fenerbahçe Kulübü’nde gerçekleştirilecek Olağan Genel Kurul Toplantısı öncesi başkan adaylarından Ali Koç, İstanbul Kongre Merkezi’nde kongre üyeleriyle buluştu.

Canlı Anlatım Özeti

 • “KADROMUZ DAHA İYİ OLACAK”
 • “F.BAHÇE’YE ADAY OLMAK ÇOK KOLAY”
 • “FUTBOL TAKIMININ GÖĞÜS SPONSORU YOKTU”
 • “NEREDEN NEREYE GELDİK”
 • “BAKKAL BİLE İYİ YÖNETİLİYORDU”
 • “UEFA’NIN RAPORUNDAN BAHSEDİYORUM”
 • “612 MİLYON EURO BORCUMUZ VARDI”
 • “UTANDIRACAK HİÇBİR YANLIŞIMIZ OLMADI”
 • “BUNU ÇOK SÖYLEYECEKSİNİZ”
 • ORGANİZASYONA GENİŞ KATILIM
 • ALİ KOÇ ÜYELERLE BULUŞTU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir